Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał WOŚP

Jak co roku na przełomie października i listopada ruszająprzygotowania do kolejnego Finału WOŚP. Pragniemy poinformować, że Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni wystąpiło już do Fundacji WOŚP o zgodę

na utworzenie sztabu podczas 22 Finału WOŚP pt. "Na ratunek. Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.". W oczekiwaniu na odpowiedź (mamy nadzieję pozytywną) rozpoczynamy rekrutację osób pragnących zostać wolontariuszami podczas Finału WOŚP 12 .01.2014 r.

 

Aby zostać wolontariuszem należy do dnia 30 listopada 2013 r. złożyć w Gminnym centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni wypełniona nakietę osobową wraz ze zdjeciem legitymacyjnym. 

W przypadku osób poniżej 18 roku zycia na ankiecie wymagany jest podpis rodzica lub opiekuna prawnego.

 

Ankieta dostępna tutaj.

 

Regulamin Wolontariusza Finału WOŚP dostępny tutaj.

 

Poza wolontariuszmi prosimy o kontakt wszystkie osoby lub zespoły pragnące zaprezentować się podczs Finału WOŚP. W sprawie występów prosimy o kontak pod nr telefonu (52) 589-37-58 lub mailowo na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jeśli chcesz przekazać fanty na licytację, włączyć się w organizację finału lub pomóc w jakikolwiek inny sposób prosimy o kontakt pod nr. tel. (52) 589-37-58 lub mailowo na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Wasze pomysłyLicznik odwiedzin

446758
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich odwiedzin
63
277
1741
442672
10150
13770
446758