"M jak Mozart"

Seredcznie zapraszamy 10.11.2013 r. (Niedziela) na koncert pod tytułem "M jak Mozart" zorganizowanego w ramach projektu "Nie boję się muzyki".

„Nie boję się muzyki”  to pierwsza inicjatywa tego typu w Polsce. Tytuł przedsięwzięcia jest nieprzypadkowy – ma ono docierać do wszystkich pokoleń z jasnym przekazem: muzyki klasycznej nie warto się bać!

Wykorzystujemy sprawdzone metody w nowatorski sposób, sięgając po zaawansowane multimedia oraz solidną porcję humoru, anegdot i niecodziennych komentarzy. Ideę tę szybko podchwycili nasi lokalni partnerzy zarówno z dużych, jak i mniejszych miejscowości. Wykorzystujemy potencjał lokalnych instytucji kultury i oświaty po to, aby dotrzeć do każdego!

Tak więc poza muzykom spodziewać się można projekcji multimedialnych oraz anegdot i ciekawostek związanych z postacią wielkiego kompozytora.
Wejściówki można odbierać w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni już od Piątku 25.10.2013 r.
Serdecznie zapraszamy!Liczba miejsc ograniczona!