Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"M jak Mozart"

Seredcznie zapraszamy 10.11.2013 r. (Niedziela) na koncert pod tytułem "M jak Mozart" zorganizowanego w ramach projektu "Nie boję się muzyki".

 

„Nie boję się muzyki”  to pierwsza inicjatywa tego typu w Polsce. Tytuł przedsięwzięcia jest nieprzypadkowy – ma ono docierać do wszystkich pokoleń z jasnym przekazem: muzyki klasycznej nie warto się bać! 
 
Wykorzystujemy sprawdzone metody w nowatorski sposób, sięgając po zaawansowane multimedia oraz solidną porcję humoru, anegdot i niecodziennych komentarzy. Ideę tę szybko podchwycili nasi lokalni partnerzy zarówno z dużych, jak i mniejszych miejscowości. Wykorzystujemy potencjał lokalnych instytucji kultury i oświaty po to, aby dotrzeć do każdego!
 
Tak więc poza muzykom spodziewać się można projekcji multimedialnych oraz anegdot i ciekawostek związanych z postacią wielkiego kompozytora.
Wejściówki można odbierać w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni już od Piątku 25.10.2013 r.
Serdecznie zapraszamy!Liczba miejsc ograniczona!

Wasze pomysłyLicznik odwiedzin

446996
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich odwiedzin
34
267
1979
442672
10388
13770
446996