Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja Kuźnia zaprasza

Fundacja w Kuźni realizuje projekt pod nazwą : „Muzyka Powiatu - rozbudowa studia nagrań oraz wydanie albumu CD z muzyką lokalnych artystów.” Projekt jest dofinansowany ze środków Powiatu Nakielskiego.

Zapraszamy Państwa do pomocy w realizacji części projektu dotyczącej wydania albumu CD.

Idea albumu CD jest następująca:

Album mają „stworzyć” artyści z Powiatu Nakielskiego, lub artyści wywodzący się z Powiatu Nakielskiego, którzy aktualnie mieszkają w innych niż Powiat Nakielski miejscach, a także Ci artyści, którzy aktualnie występują w składach z osobami spoza Powiatu Nakielskiego.

Artyści będą mogli zgłaszać się do Fundacji w Kuźni i proponować swój utwór/ swoje utwory, które mają znaleźć się na albumie. W przypadku zbyt dużej liczby utworów - o tym, które utwory zostaną zamieszczone na płycie zadecyduje kolejność wysłania zgłoszeń przez twórców. Planuje się jednak priorytetowo traktować utwory autorskie. Utwory należy wysyłać on-line na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź zostawić w formie fizycznej w ośrodkach kultury Powiatu Nakielskiego.

Planuje się wydanie limitowanej edycji 130 płyt tego wydawnictwa płytowego.

Nabór utworów potrwa do 31 maja 2018 roku. O tym, które utwory znajdą się na płycie decyduje kolejność zgłoszeń. Priorytetowa jednak traktowane będą utwory autorskie.

Album CD pozwoli na poznanie się artystów z Powiatu, co może skutkować kolejnymi ciekawymi projektami, a co za tym idzie rozwojem kulturalnym Powiatu. Kto wie, być może stanie się tradycją Powiatu Nakielskiego wydawanie corocznej składanki z dorobkiem muzyków z Powiatu Nakielskiego? 

Projekt realizowany jest ze środków Powiatu Nakielskiego przez Fundację w Kuźni. Partnerem działań jest Nakielski Ośrodek Kultury.

I teraz prośba do Państwa o udostępnienie wyżej wymienionych informacji na Państwa stronach internetowych oraz o odbiór ewentualnych płyt od artystów, a także poinformowanie mnie o płytach zostawionych w Państwa ośrodkach kultury przez wykonawców.

Fundacja w Kuźni

Nakielski Ośrodek Kultury

Kalendarz imprez

Luty 2019
N P W Ś C Pt S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Licznik odwiedzin

760975
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich odwiedzin
123
943
10410
742708
26986
96752
760975