Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzka inauguracja UTW

Już w środę 16.10.2013 r. odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Filia w Kcyni, który działa przy współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy.

Tym czasem przedstawiciele słuchaczy UTW w Kcyni z koordynatorką Panią Renatą Gaj- Kowalską oraz starościną Panią Janiną Paszkiewicz uczestniczyli w wojewódzkiej inauguracji roku akademickiego UTW działających przy współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy.

Inauguracja miała miejsce w piątek 4 października w siedzibie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. 

Pragniemy podkreśli, że filia w Kcyni jest jedną z prężniej działających w naszym województwie i z roku na rok poszerza się grono słuchaczy UTW w Kcyni.

Uczestnictwo w zajęciach UTW to nie tylko wykłady, ale również wyjazdy jak choćby ostatnie do Pakości i Inowrocławia oraz ten najbliższy do Solca Kujawskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną dołączyć do słuchaczy UTW o kontakt z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni. 

Wasze pomysłyLicznik odwiedzin

447045
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich odwiedzin
83
267
2028
442672
10437
13770
447045