Zapraszamy na Dzień Kobiet

RANNYZapraszamy 10.03.2018r. godzina 17.oo do sali sportowej w Kcyni ul. Wyrzyska 12 na spektakl teatralny z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu znanych polskich aktorów telewizji polskiej.Ranny ptaszek

PATRONAT MEDIALNY

Bilety w kwocie 30.oo zł. do nabycia w Centrum Kultury w Kcyni

Colleen Murphy

„Ranny Ptaszek”

komedia, która śmieszy bez wymuszania rechotu i wzrusza bez sentymentalizmu, a na koniec zostawia widzów w poczuciu

mile i z sensem spędzonego wieczoru.

Obsada: Barbara Bursztynowicz, Wojciech Wysocki, Tomasz Ciachorowski

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia.

Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot.

Reżyser zabiera nas – niczego niespodziewających się po dojrzałym małżeństwie                 i bezdomnym – w dziką podróż kolejką górską. Powolne wspinanie się w górę, każdorazowo kończy się szaleńczą jazdą w dół.

Dodatkowych smaczków dostarcza język dramatu w świetnym, niezwykle „malowniczym” tłumaczeniu Mirosława Połatyńskiego. Ranny Ptaszek skłania do refleksji, co warto jest w życiu traktować ze śmiertelną powagą,                                 a co z przymrużeniem oka; lub też: czy lepiej to robić samemu, czy jednak w parze…

„Ranny ptaszek” wzruszał do łez prapremierową widownię w Londynie, bawił teatromanów w Montrealu i Vancouver.

Dla statecznych par – może ku przestrodze. Dla młodych małżeństw – może ku nauce.

Dla widza wyrobionego – aktorstwo bez chałtury. Dla nowicjusza w teatrze – trzymająca w napięciu akcja.

Polecamy, zapraszamy!

I nie zapomnijcie zamknąć na noc drzwi do domu!

419362
419362