Członkowie DKK spotkali się z Agatą Passent

24.10.2013 r. członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni uczestniczyli w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy w SPOTKANIU AUTORSKIM Z AGATĄ PASSENT – córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta, felietonistką i dziennikarką, autorką książek: Stacja Warszawa, Jest fantastycznie, Miastówka, Olbiński i opera, Pałac wiecznie żywy, Dziecko? O matko!, współprowadzącą cykliczny program o książkach na antenie TVN24 pt.
Agata Passent pisze  felietony do miesięcznika Twój Styl, z którym związana jest od 1996 oraz Twojego Dziecka. Współpracuje z Radiem PiN. Współredaguje liczący 14 tomów Wielki Śpiewnik Agnieszki Osieckiej. Jest założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, której celem jest opieka nad dorobkiem poetki. FO organizuje między innymi konkurs na interpretację jej piosenek pt. Pamiętajmy o Osieckiej.
Prelegentka na spotkanie przyjechała ze swoim synem Kubą, a odbyło się ono w stylowej  kameralnej sali WiMBP w Bydgoszczy.